pl
+48 32 7000 407 ul. Damrota 64, 43-100 Tychy
office@gros-eng.eu ul. Opolska 12, 31-323 Kraków
ul. Gzichowska 115, 42-500 Będzin, EKO-PARK

 TISAX

Biuro projektowe
#1 w Polsce
Produkcja urządzeń
Najwyższa jakość

Polityka prywatności

 POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU HTTP://WWW.GROS-ENG.EU

Polityka prywatności i wykorzystywania plików Cookies na stronie internetowej GROS Engineering

Spółka GROS Engineering przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie gros-eng.eu. Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL.  Dokładny wykaz informacji przechowywanych w plikach logów serwera WWW jest następujący:

preferencje językowe użytkownika
informacje o bieżącej stronie, na której użytkownik w danym momencie się znajduje
informacje dotyczące rejestracji sesji na serwerach google (mapka google)

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony GROS ENgineering Sp. z o.o.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Zmiany

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.