plende
+48 32 7000 407 office@gros-eng.euul. Damrota 64, 43-100 Tychy
ul. Opolska 12, 31-323 Kraków
Certyfikat
ISO /IEC 27001
Wysoka jakość
#1 w Polsce
Oprogramowanie
Catia V5 | Process Simulate

O FIRMIE

Nowoczesna
technologia

Nasi inżynierowie testy i badania wykonują już na etapie projektowania oraz modelowania 3D, ograniczając tym samym koszty projektu.

Ciągły
rozwój

Wysokim priorytetem jest dla nas ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności pracowników, poprzez nieprzerwany proces szkoleniowy i ich specjalizacje.

Mamy klientów
w całej Europie

Jesteśmy w stanie prowadzić oraz wykonywać projekty na miejscu u naszych klientów, jak również przyjmować zlecenia do wykonania w naszym biurze.

O NAS

Firma GROS Engineering Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na coraz to większe zapotrzebowanie sektora przemysłowego na wysoce wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, zajmującą się konstrukcją produktu jego rozwojem oraz optymalizacją. W pełni profesjonalny i elastyczny zespół Inżynierów  projektuje, rozwija oraz dostosowuje produkty do wymagań klienta zachowując przy tym najwyższe obowiązujące standardy techniczne.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu takich jak:
samochodowy, lotniczy, kolejowy.

Kompetencje

GROS Engineering świadczy usługi inżynierskie dla klientów z całej Europy, poprzez aktywne uczestniczenie na każdym etapie tworzenia produktu, począwszy od fazy konceptu poprzez badania, projektowanie i rozwój, a na wdrożeniu do produkcji kończąc. Wysokie wymagania jakościowe jakie stawia przed nami klient, przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych kosztów przedsięwzięcia, są wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jak i możliwością ciągłego doskonalenia umiejętności naszych pracowników.

Nasze usługi projektowe świadczymy w gałęziach przemysłu samochodowego, szynowego oraz lotniczego. U podstaw każdej z tych gałęzi stoi wiedza oraz doświadczenie nabyte przez naszych pracowników podczas realizacji projektów dla europejskich liderów w swoich branżach.

Systemy produkcyjne

dla ręcznych oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Modelowanie powierzchniowe

elementów Interior oraz Exterior produktów z tworzyw sztucznych, oraz blach.

Elementy spawane

oraz duże konstrukcje szkieletowe ze stali.

Polityka Bezpieczeństwa