plende
+48 32 7000 407 ul. Damrota 64, 43-100 Tychy
office@gros-eng.eu ul. Opolska 12, 31-323 Kraków
ul. Gzichowska 115, 42-500 Będzin, EKO-PARK

 TISAX

Biuro projektowe
#1 w Polsce
Produkcja urządzeń
Najwyższa jakość

OPROGRAMOWANIE CAE

Wykonując zlecone projekty w oparciu o oprogramowanie firmy Dassault Systemes Catia V5 oraz Siemens Process Simulate jesteśmy w stanie prowadzić oraz wykonywać projekty na miejscu u Klienta jak również przyjmować zlecenia do wykonania w naszym biurze.

CATIA V5

Charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i bezpieczeństwu prowadzonych prac konstrukcyjnych. Niegdyś wprowadzenie na rynek nowego produktu wiązało się z wykonaniem szeregu testów i badań, które dziś nasi inżynierowie są w stanie ograniczyć już na etapie projektowania oraz modelowania 3D, ograniczając tym samym jego koszty.

Process Simulate

Oprogramowanie Process Simulate znacznie przyspiesza wprowadzanie produktów na rynek, ponieważ umożliwia wirtualne sprawdzanie koncepcji produkcyjnych w całym cyklu życia wprowadzanego produktu.

Dodatkowo

Często wykorzystywane przez nas techniki autogeneracji oraz parametryzacji modeli 3D, wpływają znacząco na skrócenie czasu projektowania, wdrażania zmian i dostosowywania istniejących już wyrobów do nowopowstających. Tego typu innowacyjne metody konstrukcyjne stosowane przez GROS Engineering mają znaczący wpływ na elastyczność całego projektu.